Opalování bez rizika

naše solárium

Opalování bez rizika a hnědá kůže bez spálenin. Připravte se na léto nebo udržujte barvu v zimě. Opálený člověk se cítí svěží, zdravý a vyzařuje z něj energie, kterou vnímá i jeho okolí. Je daleko přitažlivější svou vitalitou a dobrou náladou.

U nás využíváme solárium LUMINA  C 36 sli, 36 x 100WR trubic splňujíci Euro normu, DUO trubice se zvýšeným opalovacím efektem na nohy.

Cena    7,- Kč/ min

Prodej kvalitní solární kosmetiky ORANJITO

Solární kosmetika Oranjito
Solární kosmetika Oranjito

Návštěvou našeho solária jednou až dvakrát týdně po 15 – 20 minutách dodáte Vašemu  organismu dostatek energie na překonání běžných stresových situací.

Budete se cítit lépe.

Připravíte svou kůži na léto.

Pozitivní účinky solária – opálení

  • Příznivý vliv na kůži a ekzémy
  • Zvýšíte si svou psychickou výkonnost
  • Zlepšíte si  osobního pocit, zvýšíte sebevědomí
  • Syntezuje se vitamín D v kůži
  • Působením UV paprsků dochází k přeměně provitamínu na previtamín D.

Při tvorbě vitamínu D pomocí UV záření nedochází v organismu k přebytku vitamínu D nebo vápníku, neboť paprsky toto dění zároveň regulují a změní přebytečný provitamín D v neaktivní složky.

Preventivní opalování?

Protože je známo, že hlavně u starších lidí dochází v zimních měsících k deficitu vitamínu D, doporučuje se v těchto případech preventivní užívání UV paprsků. jak vidíte, nejen mladí, ale i starší lidé mohiu využít solárií k posílení imunity. Ale všeho s rozumem. Určitě se „neválejte“ v soláriu půl hodiny.

Vitamín D je rovněž důležitý pro správné fungování imunitního systému. Dlouhodobý nedostatek vitamínu D je prokazatelně spojen s vyšší náchylností k tzv. akutním respiračním infekcím a chřipce. (převzato z Wikipedie)